ad
x

मालेका उपमेयरका उम्मेदवार काँग्रेसमा प्रवेश

person explore access_timeबैशाख २६, २०७९ chat_bubble_outline0

तनहुँको शुक्लागण्डकी नगरपालिकामा नेकपा मालेबाट उपमेयर पदको उम्मेदवार काँग्रेसमा प्रवेश गरेका छन् । उपमेयरका उम्मेदवार शिव प्रसाद लम्साल काँग्रेसमा प्रवेश गरेका हुन् ।  उनलाई काँग्रेसका केन्द्रीय सदस्य प्रदीप पौडेलले कांग्रेसको सदस्यता प्रदान गरेर पाटी प्रवेश गराएका हुन् । 


लम्साल आफ्नो उम्मेदवारी कायम नरहेको र नेपाली काँग्रेसका मेयर पदका उम्मेदवार कृष्ण राज पण्डित सहितको गठबन्धन टिमलाई समर्थन गर्ने घोषणासहित पार्टी प्रवेश गरेको पौडेलले रातोपाटीलाई जानकारी दिए । आजै काँग्रेसले शुक्लागण्डकी वडा नम्बर ९ मा चुनावी सभा गरेको थियो । सो सभालाई नेता पौडेललगायतले सम्बोधन गरेका थिए । 
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।