ad
x
स्थानीय निर्वाचन

मौन अवधिअघि एमालेको अन्तिम चुनावी सभा, तस्बिरमा हेर्नुहोस्

person explore access_timeबैशाख २७, २०७९ chat_bubble_outline0

नेकपा एमालेले स्थानीय तह निर्वाचनको मौन अवधिअघि काठमाडौंमा अन्तिम चुनावी सभा आयोजना गरेको छ । सो पार्टीको काठमाडौं जिल्ला कमिटीको आयोजना भृकुटीमण्डमा चुनावी सभा राखिएको हो । चुनावी सभालाई एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओली लगायतले सम्बोधन गर्ने कार्यक्रम छ । 


ओली सोही कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्न झापाको कार्यक्रम सकेर काठमाडौं फर्किने कार्यक्रम रहेको नेताहरुले बताएका छन् । एमालेले चुनावलाई लक्षित गर्दै विभिन्न जिल्ला र सहरमा यसअघि नै आमसभा गरिसकेको छ । शुक्रबार हुने चुनावको मौन अवधि अघि भने सो पार्टीले भृकुटीमण्डपमा कार्यक्रम राखेको हो । काठमाडौं महानगरपालिकामा गठबन्धनविरुद्ध एमाले एक्लै लडेको छ भने मेयरको रुपमा केशव स्थापित र उपमेयरमा सुनिता डंगोललाई अघि सारेको छ । यस्तै गठबन्धनबाट भने काँग्रेसकी सिर्जना सिंह र उपमेयरमा नेकपा एकीकृत समाजवादीका रामेश्वर श्रेष्ठ उम्मेदवार रहेका छन् । काठमाडौंमा स्वतन्त्र उम्मेदवारका रुपमा बालेन शाहलगायत पनि रहेका छन् । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X