मंगलबार, १७ माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

मदिरा सेवनगरी मतदान अधिकृत तथा गाउँलेलाई प्रहरीले कुटपिट गरेपछि...

विहीबार, २९ बैशाख २०७९, १५ : ०८
विहीबार, २९ बैशाख २०७९

मतदान अधिकृत, म्यादी प्रहरी र गाउँलेलाई कुटपिट गरेको आरोपमा प्रहरी नायव निरीक्षक नरेन्द्रप्रसाद भट्टलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुर्खेतमा तानिएको छ । पश्चिम सुर्खेतको पञ्चपुरी नगरपालिका–७ धनबोटस्थित नेपाल राष्ट्रिय आवासीय विद्यालयको मतदान केन्द्रमा खटिएका भट्टले मतदान अधिकृत निरज झा, सहायक मतदान अधिकृत राजेन्द्र धमालासहित म्यादी प्रहरी र गाउँलेलाई कुटपिट गरेको आरोप लागेको हो ।

बुधबार राति ११ बजेतिर धनबोट गाउँमा हतियार देखाउँदै उनले स्थानीयवासीलाई कुटपिट गरेको बताइएको छ । मतदान अधिकृत झाले आफूहरुमाथि भट्टले हातपात गरेको रातोपाटीलाई बताए । म्यादी प्रहरी र प्रहरी मिलेर उनलाई राति नै मतदान अधिकृतलगायतको टोली बसेको घरमा लगिएको थियो । प्रहरी उपरीक्षक पदमबहादुर विष्टका अनुसार प्रहरी नायव निरीक्षक भट्टले मदिरा सेवन गरेको तर कसैलाई कुटपिट नगरेको जनाएका छन् । उनलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा तानिएको विष्टले पुष्टि गरे ।
 

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप