स्थानीय तह निर्वाचन

कसरी तयार गरिँदै छ काठमाडौंमा मतदान केन्द्रहरु ? (भिडियोसहित)

person explore access_timeबैशाख २९, २०७९ chat_bubble_outline0

शुक्रबार देशभर एकैसाथ स्थानीय तहको निर्वाचन हुँदै छ । देशैभरी निर्वाचनको तयारी अन्तिम चरणमा पुगेको आयोगले जनाएको छ । निर्वाचनका लागि मतदान केन्द्रहरु निर्माणको कामले तीव्रता पाउनका साथै मतदान स्थलहरूमा मतपत्रलगायतका निर्वाचन सामग्रीहरुको तयारी पनि धमाधम भइरहेको छ । 


विशेष गरेर काठमाडौं र ललितपुर महानगरमा मतदान स्थलहरूको तयारी कसरी भइरहेको छ ? मौसम विभागले निर्वाचनको दिन पानी पर्न सक्ने सम्भावना रहेको सूचना सार्वजनिक गर्दै गर्दा निर्वाचन आयोगले कस्तो तयारी गरिरहेको छ त ?यिनै विषयमा रहेर तयार पारिएको एक भिडियो रिपोर्ट : 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।