ad
x

चेन्नई आईपीएल २०२२ को प्लेअफबाट बाहिर

person explore access_timeबैशाख ३०, २०७९ chat_bubble_outline0

धोनीको टोली ९७ रनमा अलआउट भएपछि मुम्बईले चेन्नई सुपरकिंग्सलाई पाँच विकेटले पराजित गरेको छ। यो हारसँगै २०२१ को च्याम्पियन चेन्नई सुपर किंग्सको टोली आईपीएल २०२२ को प्लेअफबाट बाहिरिएको छ । 


आईपीएल २०२२ मा मुम्बईको यो तेस्रो जित हो भने चेन्नईको आठौँ हार हो। दुवै टोलीले १२ खेल खेलिसकेका छन् । मुम्बई यसअघि नै प्लेअफको दौडबाट बाहिर भइसकेको छ । अब दुवै टोलीले थप दुई खेल खेल्नुपर्नेछ । आईपीएलको इतिहासमा मुम्बई र चेन्नईको कुनै पनि टोली प्लेअफमा पुग्न नसकेको यो पहिलो पटक हो ।जवाफमा मुम्बईको सुरुवात पनि राम्रो भएन । चेन्नईका लागि मुकेश चौधरी र सिमरजीत सिंहले ओपनिङ गरे । उनले मुम्बईका प्रारम्भिक खेलाडीलाई स्थिर हुन दिएनन् र ३२ रन नपुगेसम्म उनका चार खेलाडी पभिलियन फर्किएका थिए ।तर, यसपछि युवा ब्याट्सम्यान तिलक वर्मा र ऋतिक शोकिनले पाँचौँ विकेटका लागि ४८ रनको साझेदारी गरे । शौकीनले १८ रन बनाए । जबकि तिलक वर्माले अविजित ३४ रन बनाए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X