ad
x

स्याङजा बस दुर्घटनाको प्रचण्डद्वारा दु:ख व्यक्त

person explore access_timeबैशाख ३०, २०७९ chat_bubble_outline0

नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल‘प्रचण्ड’ले स्याङजा बस दुर्घटनाको दु:ख व्यक्त गरेका छन्। सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमा लेख्दै प्रचण्डले मृतकप्रति दु:ख व्यक्त गर्दै घाइतेको उपचारको व्यवस्था गर्न सरकारसँग माग गरेका छन्।


शुक्रबार बिहान मतदाता बोकेको बस स्याङजाको अर्खलबासमा दुर्घटना हुँदा १४ जनाको मृत्यु भएको थियो।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।