आइतबार, २४ मङ्सिर २०८०
ताजा लोकप्रिय

हुम्लामा मतपेटिका ल्याउँदै गरेको निर्वाचनको टोलीमाथि आक्रमण

दुई मतदान केन्द्रमा मतदान स्थगित
शुक्रबार, ३० वैशाख २०७९, २० : १५
शुक्रबार, ३० वैशाख २०७९

कर्णालीको हिमाली जिल्ला हुम्लामा दिनभर अवस्था तनावग्रस्त रह्यो  । अहिले पनि मतपेटिका ल्याउँदा निर्वाचन अधिकारीहरूको टोलीमाथि आक्रमण भएको हुम्ला निर्वाचन कार्यालयले जानकारी दिएको छ । निर्वाचन अधिकृत श्यामबाबु रानाले चंखेली गाउँपालिका–६ को हिमालय माध्यमिक विद्यालयको मतपेटिका ल्याउँदा टोलीमाथि आक्रमण भएको बताए । उनले रातोपाटीसँग भने,‘ मतपेटिका ल्याएर आउने क्रममा माथिबाट एउटा समूहले ढुंगामुढा गर्‍यो । त्यहाँबाट अहिले पनि मतपेटिका ल्याउन सकिरहेको अवस्था छैन ।’ 

उनका अनुसार हुम्लामा दुई मतदान केन्द्रको मतदान स्थगित भएको छ  । जिल्लाको सर्केगाड गाउँपालिका–७को कोट माध्यमिक विद्यालय रोडीकोट मतदान केन्द्रमा दलका कार्यकर्ताबीच लफडा भएपछि मतदान स्थगित भएको छ । अपरान्ह चार बजेतिर लफडा भएको हो । यस्तै खार्पुनाथ गाउँपालिकाको मालिका माध्यमिक विद्यालय लालीमा दिउँसोदेखि मतदान भएको छैन । मतदान केन्द्रमाथिबाट ढुंगामुढा भएपछि त्यहाँ लफडा भएको हो । उनका अनुसार हुम्लामा दुई निर्वाचन अधिकृत घाइते भएका छन् ।  बिहानैदेखि विभिन्न स्थानमा झडप  भएकाले सुरक्षा व्यवस्थालाई प्रभावकारी बनाउनका लागि सुर्खेतदेखि हेलिकप्टरबाट आर्मीको टोली खटाइएको छ  । जिल्लाभर अहिलेसम्म ६५ प्रतिशत मत खसेको उनले बताए ।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकको बारेमा

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप