ad
x

सेल–पेमा बैंक अकाउन्ट लिंक गर्दा तत्काल १०१ रुपैयाँ वालेट ब्यालेन्स प्राप्त गर्न सकिने

person explore access_timeजेठ १, २०७९ chat_bubble_outline0

नेपाल राष्ट्र बैंक बाट लाइसेन्स प्राप्त भुक्तानी सेवा प्रदायक सेल पेले आकर्षक अफर ल्याएको छ । कम्पनीले आफ्ना ग्राहकहरू माझ सेल पे मार्फत बैंक खाता लिंक गरे बापत तत्काल १०१ रुपैयाँको वालेट ब्यालेन्स प्रदान गर्ने योजना ल्याएको हो । 
यसका साथै कम्पनीले हरेक हप्ता एक जना ग्राहकलाई लक्की ड्र मार्फत ५ हजार रुपैयाँ बराबरको सेल पे कार्ड भौचर समेत प्रदान गर्ने जनाएको छ । यद्यपि, यो योजना मे १५, २०२२ देखि अगस्ट १६, २०२२ सम्म मात्र जारी रहने कम्पनीले जनाएको छ । 
कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।