मंगलबार, १७ माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

प्रधानमन्त्री देउवा लुम्बिनीमा

आइतबार, ०१ जेठ २०७९, २३ : ५२
आइतबार, ०१ जेठ २०७९

प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा आइतबार लुम्बिनी आएका छन् ।  लुम्बिनीमा हुने दुई कार्यक्रममा सहभागी हुनका लागि प्रधानमन्त्री देउवा लुम्बिनी आएका हुन् । प्रधानमन्त्री देउवा सोमबार लुम्बिनीमा आयोजना हुने विशेष समारोहमा सहभागी हुनेछन् भने भैरहवा विमानस्थलको उद्घाटन समेत गर्नेछन् । सोमबारै उनले लुम्बिनी आउन लागेका भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीको स्वागत समेत गर्नेछन् ।

देउवा सोमबार बिहान ७ बजे भैरहवास्थित गौतम बुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलको उद्घाटन गर्न भैरहवामा आउने कार्यक्र तय भएको जिल्ला प्रशासन कार्यालय रुपन्देहीले जनाएको छ । त्यसपछि उनी भारतीय प्रधानमन्त्रीको स्वागत कार्यक्रममा सहभागी हुनेछन् ।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप