ad
x

बाजुरामा झडप हुँदा म्यादी प्रहरी घाइते

person explore access_timeजेठ २, २०७९ chat_bubble_outline0
सन्दर्भ तस्बिर

बाजुराको बडिमालिका नगरपालिकास्थित वडा नम्बर–२ मा झडप भएको छ । सो वडाको अध्यक्षमा निर्वाचित वडाअध्यक्ष डम्बरबहादुर महतको विजय जुलुसमा सहभागीहरुले म्यादी प्रहरीमाथि धारिलो हतियार प्रहार गरेका छन् । धारिलो हतियारको प्रहारबाट म्यादी प्रहरी २३ वर्षका पुष्प कटुवाल घाइते भएका छन् ।


हतियार प्रहार गर्ने २० वर्षीय नरेन्द्र नाथसहित दुई जनालाई पक्राउ गरिएको सुदुरपश्चिम प्रदेश प्रहरी कार्यालयका एसएसपी भोलाबहादुर रावलले रातोपाटीलाई बताए । घाइते म्यादी प्रहरीको जिल्ला सदरमुकाममा उपचार भइरहेको छ । निर्वाचित पक्षका कार्यकर्ताहरूले कांग्रेसका उम्मेदवारको घरमा ढुंगामुढा गरेपछि दुई पक्षका कार्यकर्ताहरूको बीचमा झडप भएको थियो । स्थिति नियन्त्रणमा लिन परिचालित प्रहरीमामाथि एमालेका कार्यकर्ताहरु जाइलागेका थिए । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।