ad
x

कामनपा २ को वडाध्यक्षमा एमालेका राजेन्द्रकुमार श्रेष्ठ विजयी

person explore access_timeजेठ २, २०७९ chat_bubble_outline0

काठमाडौं महानगरपालिकाको वडा नम्बर २ को अध्यक्षमा नेकपा एमालेका राजेन्द्रकुमार श्रेष्ठ विजयी भएका छन् । निर्वाचन आयोगका अनुसार श्रेष्ठले १ हजार ३७७ मत प्राप्त गरेका हुन् । त्यस्तै उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेपाली काँग्रेसका सुर्यलाल महर्जनले ९६३ मत प्राप्त गरेका छन् । त्यस्तै महिला सदस्य पदमा नेकपा एमालेकी पूर्ण लक्ष्मी रजक निर्वाचित भएका छन् ।


रजकले १ हजार २५५ मत प्राप्त गरेका । त्यस्तै वडा नम्बर २ को दलित महिला सदस्यमा नेकपा एमालेबाट  ईश्वरी परियार निर्वाचित भएका छन् । उनले १ हजार ३१७ मत प्राप्त गरेको काठमाडौंका मुख्य निर्वाचन अधिकृत राजु खतिवडाले बताए । त्यस्तै सदस्य पदमा नेकपा एमालेका पदमकाजी महर्जन र विमल गुरुङ निर्वाचित हुनुभएको मुख्य निर्वाचन अधिकृत खतिवडाले बताए ।काठमाडौं महानगरपालिकाको वडा नम्बर एकमा पनि नेकपा एमाले विजयी भएको थियो । काठमाडौं महानगरपालिकामा अहिलेसम्म १ र २ वटा वडाको मात्रै मत गणना सकिएको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।