ad
x

महोत्तरीको मनरा शिसवा नगरपालिकामा काँग्रेसको फराकिलो अग्रता

person explore access_timeजेठ २, २०७९ chat_bubble_outline0

महोत्तरीको मनरा शिसवा नगरपालिकाको मेयर र उपमेयरमा नेपाली काँग्रेसले फराकिलो अग्रता बनाएको छ । १० हजार २३५ मत गणना हुँदासम्म मेयर पदमा नेपाली काँग्रेसका मोहन पाण्डेयले ३ हजार ३७ मत पाएका छन् ।


उनका निकटतम प्रतिस्पर्धी जसपा नेपालका महेन्द्र रायले एक हजार ४३९ मत पाएका छन् भने नेकपा एमालेका राजेन्द्र साह तेलीले एक हजार ३२५, लोसपा नेपालका संजयकुमार सिंहले एक हजार १०३ मत पाएका छन् । यस्तै, उपमेयरतर्फ काँग्रेसका शकुन्तलादेवीले ३ हजार २१३ मत पाएर अग्रता लिँदा जसपा नेपालका निर्मला कुमारी देवी सिंहले एक हजार ३०९, नेकपा एमालेका पुष्पा कुमारीले एक हजार ३८४, लोसपा नेपालका रमिता प्रधानले एक हजार १०७ मत पाएका छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।