ad
x

मेटमणि चौधरीका भाइ वडाध्यक्षमा पराजित

person explore access_timeजेठ २, २०७९ chat_bubble_outline0

नेकपा एकीकृत समाजवादीका लुम्बिनी प्रदेश अध्यक्ष तथा सांसद मेटमणि चौधरीका भाइ पुरन चौधरी वडाध्यक्षमा पराजित भएका छन् । दाङदेउखुरीको गढवा गाउँपालिका–७ मा नेकपा समाजवादीबाट उम्मेदवार रहेका उनका भाइ पुरनलाई नेपाली काँग्रेसका राहुलदेव चौधरीले पराजित गरे । राहुलदेवले ९९१ मत प्राप्त गर्दा पुरनले ५०३ मत प्राप्त गरी दोस्रा भए । । यसअघिको चुनावमा पनि सो वडामा नेपाली काँग्रेसका राहुलदेवले नै वडाध्यक्ष जितेका थिए ।


गढवा गाउँपालिकाको उपाध्यक्षमा नेकपा समाजवादीबाट उम्मेदवार रहेका सांसद मेटमणि चौधरीकी दिदी शान्ति चौधरी पनि पराजित हुने अवस्था देखिएको छ । यहाँ माओवादी र नेकपा समाजवादीले गठबन्धन गरेका छन् । जसअनुसार माओवादीबाट गाउँपालिका उम्मेदवार रहेका अध्यक्ष यमनारायण शर्मा पोख्रेलले अग्रता बनाएका छन् । उता उपाध्यक्षमा भने नेपाली काँग्रेसकी शारदा चौधरीको अग्रता छ । यसअघि एमालेबाट गाउँपालिका उपाध्यक्ष रहेकी शान्ति चौधरी पार्टी विभाजनको क्रममा एमालेमै रही चुनावको मुखमा मात्रै नेकपा एसमा खुलेकी थिइन् ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।