ad
x

‘फर्जी मत’ भेटिएपछि नगराईन नगरपालिकाको मतगणना स्थगित

person explore access_timeजेठ २, २०७९ chat_bubble_outline0

धनुषाको नगराईन नगरपालिकामा ३ वटा मतदान केन्द्रको मतगणना स्थगित गरिएको छ । नगराईन नगरपालिका–२ को राप्रवि जटही (क) र (ख) मतदान केन्द्रको गणना भइरहेको बेला मतदान अधिकृतको दस्तखत नभएको मतपत्र भेटिएको छ । दस्तखत बिनाको मतपत्र भेटिएपछि लोसपा नेपालका प्रमुख पदको उम्मेदवार राजेश चौधरी सहित ११ जनाले गणना रोक्न आग्रह गरेका थिए । 


उप–स्वास्थ्य  चौकी रामबाग (ख) को मत पेटिकामा पनि मतदाताको संख्याभन्दा बढी मतपत्र भेटिएको छ । मतदाताभन्दा धेरै मतपत्र भेटिएपछि  ‘हाललाई मतगणना कार्य स्थगित गरी पाउँ’ भनेर धर्मेन्द्र प्रसाद गुप्तासहित पाँच जनाले निर्वाचन अधिकृतलाई निवेदन दिएका छन् । अर्को सूचना नहुँदासम्म मतगणना कार्य स्थगित गरिएको निर्वाचन अधिकृत सुदीपकुमार दंगालले जानकारी दिएका छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।