ad
x

हुम्लाको नाम्खामा माओवादीका प्रेमबहादुर विजयी

person explore access_timeजेठ २, २०७९ chat_bubble_outline0

हुम्लाको नाम्खा गाउँपालिकामा नेकपा माओवादी केन्द्रका प्रेमबहादुर लामा विजयी भएका छन् । उनले  १४६६ मतसहित विजयी भएका हुन्।


उनले स्वतन्त्र उम्मेदवार सूर्यबहादुर लामालाई पराजित गरेका हुन् । स्वतन्त्र उम्मेदवार लामाले  ६६२ मत पाएका छन् । उपाध्यक्षमा नेपाली काँग्रेसका तक्दिर लामा विजयी भएका छन्। उनी १०९४ मतसहित विजयी भएका हुन्।  पुतली चिन्ह पाएका उपाध्यक्षका उम्मेदवार लाक्पा नुर्बु लामा ६५ मतसहित दोस्रो भएका छन्।  यस गाउँपालिकाका ६ वटा वडामध्ये ३ वटामा स्वतन्त्र उम्मेदवार विजयी भएका छन्। वडा नं ६ का उम्मेदवार भने निर्विरोध निर्वाचित भएका थिए । यो पालिकामा काँग्रेस–माओवादीको गठबन्धन थियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।