ad
x

सिरहाको भगवानपुर गाउँपालिकामा एमालेको विजय

person explore access_timeजेठ २, २०७९ chat_bubble_outline0

सिरहाको भगवानपुर गाउँपालिकाको अध्यक्ष, उपाध्यक्ष र चार वडाध्यक्ष नेकपा एमालेका उम्मेदवार विजयी भएका छन् । भगवानपुर गाउँपालिका अध्यक्षमा नेकपा एमालेका उग्रनारायण यादव विजयी भएका छन् । उनले ४ हजार ३०२ मत ल्याएको मुख्य निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय सिरहाले जनाएको छ  । 


उनका निकटतम प्रतिस्पर्धी जसपाका बेचन यादवले ३ हजार २३९ मत ल्याएका छन् । यादव २०७४ सालको निर्वाचनमा अध्यक्षमा निर्वाचित भएका थिए । एमालेका उग्रनारायण त्यतिबेला पराजित भएका थिए ।  गाउँपालिका उपाध्यक्षमा पनि नेकपा एमालेकै रेखाकुमारी यादव विजयी भएकी छिन् । उनले ३ हजार ९६० मत पाएकी हुन् । उनका निकटतम प्रतिस्पर्धी जसपाकी जिवछीदेवी यादव ३ हजार २१० मतमै सीमित भइन् ।पाँच वडा रहेको भगवानपुरमा एमालेका तर्फबाट १ नम्बर वडाध्यक्षमा मिरादेवी यादव, २ नम्बर वडाध्यक्षमा सूर्यनारायण यादव, ३ नम्बर वडाध्यक्षमा विनोद यादव र ५ नम्बर वडाध्यक्षमा अमरलाल यादव विजयी भएका छन् । वडा नम्बर ४ को वडाध्यक्षमा जसपाका रामकुमार यादव विजयी भए ।जसपा नेता एवं पूर्व विनाविभागीय मन्त्री राजलाल यादव तथा नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टीका पूर्व मन्त्री रामचन्द्र यादवको गृह गाउँ हो भगवानपुर। यहाँ नेता यादवको राम्रो पक्कड थियो। अहिले एमालेले दुवैको पक्कड तोडेको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।