ad
x

बालेनको निर्वाचन परिणामबारे खसी बाजी राख्ने दुईजना पक्राउ

person explore access_timeजेठ २, २०७९ chat_bubble_outline0

काठमाडौं महानगरपालिका प्रमुखका स्वतन्त्र उम्मेदवार बालेन्द्र साह (बालेन) को निर्वाचन परिणामबारे खसी बाजी राख्ने दुईजनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । खोटाङको दिक्तेल रुपाकोट मझुवागढी नगरपालिका–१ बाट उनिहरुलाई पक्राउ गरिएको खोटाङका डिएसपी उमेश लम्सालले रातोपाटीलाई बताए ।


पक्राउ पर्नेमा दिक्तेल रुपाकोट मझुवागढी नगरपालिका–५ घर भएका रमेश खड्का र विजय फुयाल छन् । उनीहरुले खसी बाजी राखेको कागज सामाजिक संजालमा भाइरल भएको छ । बालेन साह महानगर प्रमुख निर्वाचित भएमा रमेशले २८ केजीको खसी विजयलाई दिने कागजमा उल्लेख गरिएको छ । शाहले हारेमा विजयले २८ केजीको मूल्य भुक्तानी गर्ने कागजमा उल्लेख छ । बाजी राख्नु गैरकानुनी हुने हुनाले उनीहरुमाथि ‘सट्टेबाजी’ ऐन अनुसार अनुसन्धान भइरहेको डिएसपी लम्सालले जानकारी दिए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।