ad
x

भरतपुर महानगरमा रेनु दाहाल र विजय सुवेदीबीच झिनो मतान्तर

person explore access_timeजेठ २, २०७९ chat_bubble_outline0

भरतपुर महानगरपालिकाको मेयरमा नेकपा माओवादी केन्द्रकी रेनु दाहाल र नेकपा एमालेका विजय सुवेदीबीच झिनो मतान्तर छ । १५ हजार ९३३ मत गनिसक्दा सत्तारुढ गठबन्धनकी उम्मेदवार रेनु दाहालले ५ हजार ३१३ मतसहित अग्रता लिएकी छन् ।


एमालेका विजय सुवेदीले भने ५ हजार ३१० मत पाएका छन् । यस्तै, स्वतन्त्र उम्मेदवार जगन्नाथ पौडेलले २ हजार ५३६ मत पाएका छन् । उपप्रमुखमा नेपाली काँग्रेसका चित्रसेन अधिकारीले ६ हजार ४०२ मतसहित अग्रता लिँदा राप्रपाकी हिमला गुरुङले ४ हजार २९८ मत पाएकी छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।