ad
x
समाचार

वीरगञ्ज महानगरमा गठबन्धनका उम्मेदवार ४ हजार मतले अगाडि

person explore access_timeजेठ ३, २०७९ chat_bubble_outline0

वीरगञ्ज महानगरपालिकामा पाँच दलीय गठबन्धनका महानगर प्रमुखका साझा उम्मेदवार राजेशमान सिंहले ७ हजार ३२० मत ल्याएका छन् । सिंहका निकटतम प्रतिस्पर्धी एमालेका विजय सरावगीले ३ हजार ३२० मत प्राप्त गरेका छन् ।


महानगरप्रमुखमा एमालेका सरावगी भन्दा गठबन्धनका उम्मेदवार सिंहले ४ हजार मतले अगाडी छन् । साथै प्रमुखमा राप्रपाका उम्मेदवार गिरीश गिरीले २५० मत ल्याएका छन् । महानगर उपप्रमुखमा गठबन्धनका उम्मेदवार इम्तियाज आलमले ४ हजार ९३२  मत ल्याएका छन् भने एमालेसँग गठबन्धन गरेको लोसपाका उम्मेदवार पुरुषोत्तमलाल झाले ७८३ मत प्राप्त गरेका छन् । महानगर उपप्रमुखमा स्वतन्त्र उम्मेदवार रम्भा मिश्रले ५६० राप्रपाकी उम्मेदवार बिना जयसवालले ३८९ मत ल्याएकी छिन् । महानगरमा हालसम्म वडा नं १,२,३,४,३० र ३१ गरी ६ वटामा मतगणना भइसकेको छ । हालसम्म प्रमुखमा ३ हजार ८१५ मत बदर भएको छ भने उपप्रमुखमा ७ हजार ८२५ मत बदर भएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।