ad
x

रामेछापको गोगुकलगंगामा अध्यक्ष र उपाध्यक्ष काँग्रेसका विजयी

person explore access_timeजेठ ३, २०७९ chat_bubble_outline0

रामेछापको गोकुलगंगा गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा नेपाली काँग्रेस विजयी भएको छ ।  यो पालिकामा अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा क्रमश काँग्रेसका काजीबहादुर खड्का र उषादेवी कार्की निर्वाचित भएका हुन् ।


खड्काले ६ हजार ९३ मत ल्याएर अध्यक्ष जित्दा  उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेकपा एमालेका खड्गबहादुर सुनुवारले ४७१० मत ल्याएका छन् । उपाध्यक्षमा कार्कीले ५ हजार २ सय ५३ मत ल्याउँदा प्रतिद्वन्द्वी एमालेकी राधिका श्रेष्ठले ४ हजार ६ सय ८६ मतमात्र ल्याइन् ।अघिल्लो स्थानीय तहको निर्वाचनमा गोकुलगंगामा एमालेबाट खड्ग सुनुवार र राधिका श्रेष्ठ निर्वाचित भएपनि यो पटक एमालेले गुमाउन पुगेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।