ad
x

रोमाञ्चक खेलमा हैदरावादले मुम्बईलाई ३ रनले हरायो

person explore access_timeजेठ ४, २०७९ chat_bubble_outline0

आईपीएलमा मंगलबार साँझ भएको रोमाञ्चक खेलमा सनराइजर्स हैदरावादले मुम्बई इन्डियन्सलाई ३ रनले पराजित गरेको छ । प्राविधिक रूपमा यो जितपछि हैदरावादको प्लेअफ पुग्ने आशा अझै बाँकी छ । तर, यसका लागि उनले धेरै हदसम्म अन्य टोलीको प्रदर्शनमा भर पर्नु पर्नेछ । सनराइजर्स हैदरावादको १३ खेलबाट १२ अंक छ, त्यसैले हैदरावादले अन्तिम खेल जितेर १४ अंक जोड्न सक्छ।


पहिले ब्याटिङ गरेको सनराइजर्स हैदरावादले २० ओभरमा ६ विकेट गुमाएर १९३ रन बनाएको थियो । जवाफमा मुम्बईको टोलीले २० ओभरमा सात विकेट गुमाएर १९० रन मात्रै बनाउन सकेको थियो । ​हैदराबादको इनिङ्समा राहुल त्रिपाठीले ४४ बलमा तीन छक्का र नौ चौकाको मद्दतले ७६ रन बनाए । ​ प्रियम गर्गले २६ बलमा चार चौका र दुई छक्काको मद्दतले ४२ रन बनाए भने निकोलस पूरनले २२ बलमा दुई चौका र तीन छक्काको मद्दतले ३८ रन बनाए ।मुम्बईका लागि रमनदीप सिंहले २० रनमा ३ विकेट लिए । मुम्बईका लागि रोहित शर्मा र इशान किशनले पहिलो विकेटका लागि ९५ रनको साझेदारी गरे । मुम्बईको टोली सहजै खेल जित्ने दिशामा अघि बढेको देखिन थालेको थियो तर ओपनिङ जोडी विच्छेदपछि विकेटहरू लगातार गिर्दै गए ।रोहित शर्माले ३६ बलमा चार छक्का र दुई चौकाको मद्दतले ४८ रन बनाए । जबकि इशान किशनले ३४ बलमा ४३ रन बनाए । टिम डेभिडले १८ बलमा ४६ रन बनाएर टिमलाई जितको नजिक पुर्‍याए पनि १८ औं ओभरमा उनको रन आउट भएपछि मुम्बईका लागि चुनौती कठिन बन्यो र अन्त्यमा मुम्बईको टोली जितबाट तीन रन टाढा थियो ।​ हैदरावादका लागि उमरान मलिकले २३ रनमा ३ विकेट लिए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।