ad
x

तिरहुत गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा काँग्रेस विजयी

person explore access_timeजेठ ४, २०७९ chat_bubble_outline0

सप्तरीको तिरहुत गाँउपालिकाको अध्यक्ष र  उपाध्यक्षमा नेपाली काँग्रेस विजयी भएको छ । पालिकाको अध्यक्ष पदमा नेपाली काँग्रेसबाट विजय कुमार यादवले ३ हजार ५ सय ५६ मत ल्याइ विजय भएका हुन् भने उनका प्रतिद्वन्द्वी जनता समाजवादी पार्टीका हेमन्त बहडखैर (मनोज) २ हजार ९ सय १८ मत ल्याए । नेकपा एमालेका  दिनेश भदेसवार यादवले २हजार ८ सय ५७मत प्राप्त गरे ।


यसैगरी उपाध्यक्षमा नेपाली कांग्रेसकै  विणा देवी यादव निर्वाचित भएका छन्। त्यस्तै, तिरहुत गाँउपालिकाको  वडा नं. १ मा जसपा, वडा नं. २ मा एमाले, वडा नं. ३ मा जसपा, वडा नं. ४ मा नेपाली कांग्रेस र वडा नं. ५ मा कांग्रेस अध्यक्ष पदमा निर्वाचित भएका छन्। कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।