ad
x
समाचार

दैलेखको दुल्लु नगरपालिकामा काँग्रेसका भरत रिजाल विजयी

person explore access_timeजेठ ४, २०७९ chat_bubble_outline0

दैलेखको दुल्लु नगरपालिकामा नेपाली काँग्रेसका भरत रिजाल निर्वाचित भएका छन् । उनले नेकपा एमालेका रुद्र शाहीलाई १३३ मतान्तरले पराजित गरेका हुन् । रिजालले ७ हजार ७२५ मत ल्याएका छन् भने शाहीले ७ हजार ५९२ मत पाए । 


उपप्रमुखमा भने नेकपा एमालेले जितेको छ । एमालेकी बीना कार्कीले ७३ मतान्तरले नेकपा माओवादीका टेकबहादुर खड्कालाई ३७ मतान्तरले पराजित गरेकी हुन् । कार्कीले ७ हजार १६० मत ल्याउँदा खड्काले ७ हजार ८७ मत प्राप्त गरे । यहाँ नेपाली काँग्रेस र माओवादीबीच गठबन्धन थियो । १३ वटा वडा रहेको यो नगरपालिकामा एमालेले ६ वटा वडामा जितेको छ भने चार वटा वडामा माओवादीले जितेको छ । यस्तै काँग्रेसले तीन वटा वडामा जित हासिल गरेको छ ।०७४ को स्थानीय तहको निर्वाचनमा​ पनि यो पालिकामा काँग्रेसका घनश्याम भण्डारीले ६ हजार तीन सय ४९ मत ल्याएर निर्वाचित भएका थिए भने उपप्रमुखमा एमालेकी विष्णु थापाले ६ हजार ४७८ मत ल्याएर निर्वाचित भएकी थिइन् । यो दैलेख क्षेत्र नं.२ को सबैभन्दा ठुलो स्थानीय तह हो ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।