ad
x

तिलागाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा  माओवादी केन्द्र विजयी

person explore access_timeजेठ ४, २०७९ chat_bubble_outline0

 जुम्लाको तिला गाउँपालिकाको अध्यक्षमा  माओबादी केन्द्रका मोतिलाल रोकाया र उपाध्यक्षमा  गोरीकला बुढा(कल्पना ) विजयी भएका छन ।  रोकाया  नेपाली कांग्रेसका एकराज चौलागाईलाई २१ मतअन्तरले  पछि पार्दै विजयी बनेका हुन्  ।  उनले एक हजार  ९ सय ३६ मत प्राप्त गरेका हुन । उनका प्रतिद्वन्दी कांग्रेसका एकराज चौलागाईले  एक हजार  ९ सय  १५ मत प्राप्त गरेका हुन । 


 त्यस्तै, उपाध्यक्षतर्फ २  हजार ४ मतसहित नेकपा माओवादी केन्द्रकी गोरीकला बुढा (कल्पना)  विजयी भएकी छन  । उनकी निकटतम् प्रतिद्वन्दी कांग्रेसकी सुस्मा श्रेष्ठले एक हजार  ८ सय  ७ मत प्राप्त गरेकी हुन ।यस पटक तिला गाउँपालिकामा  ६ हजार ३ सय ३१ मत खसेको थियो । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।