ad
x

सुवास नेम्वाङको निर्वाचन क्षेत्र इलाम नगरपालिकामा काँग्रेसको जित

person explore access_timeजेठ ४, २०७९ chat_bubble_outline0

इलाम नगरपालिकाको मेयरमा एमालेलाई हराउँदै नेपाली काँग्रेस विजयी भएको छ । इलामको मेयर र उपमेयर दुवै पदमा काँग्रेस विजयी भएको हो । काँग्रेसका उम्मेदवार केदार थापा १३ हजार १६२ मतसहित नगर प्रमुखमा विजयी भएका हुन् ।  थापाका प्रतिस्पर्धी एमालेका धिरेन कुमार चेम्जोङले १० हजार ५८७ मत पाए । 


त्यस्तै उपमेयरमा विष्णु कुमारी लिम्बुले १३ हजार ५४२ मत ल्याएर विजयी बन्दा एमालेकी सिता कुमारी रिजालले १० हजार ८८ मत ल्याइन् । इलाम नगरपालिका एमाले उपाध्यक्ष तथा संविधानसभा अध्यक्ष सुवास नेम्वाङको निर्वाचन क्षेत्र पनि हो ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।