ad
x

सेवानिवृत्त रुसी सैन्य अधिकारीको दाबी : स्थिति थप बिग्रनेछ

person explore access_timeजेठ ४, २०७९ chat_bubble_outline0

 


सेवानिवृत्त कर्णेल तथा सैन्य विश्लेषक मिखाइल खोदरनोकले अबका दिनमा रसियाको अवस्था थप खराब हुने जिकिर गरेका छन् ।सोमबार रुसी टिभी च्यानलसँग उनले सो कुरा बताएका हुन् ।आफ्नो टिप्पणीमा, उनले भने, ‘रसियाको लागि अवस्था पक्कै खराब हुनेछ । युक्रेनले पश्चिमी देशहरूबाट धेरै सहायता पाइरहेको छ । युक्रेनले आफ्ना १० लाख जनतालाई हतियार हस्तान्तरण गर्न सक्छ ।’उनले युक्रेनका सैनिकमा आफ्नो मातृभूमिको रक्षा गर्ने भावना अझै बलियो रहेको बताए ।रुसमा युद्धको असरबारे खोदरोनोकले भने, ‘रुसको अहिलेको राजनीतिक र सैन्य समस्या भनेको यो एक्लो भएको छ । सारा संसार उसको विरुद्धमा उत्रिएको छ ।’खोदोरोनोकले भने कि सत्य यो हो कि हामीले यो अवस्थालाई सकेसम्म चाँडो समाधान गर्ने प्रयास गर्नुपर्छ ।

उनले भने, ‘हाम्रो विरुद्धमा ४२ देशको संगठन छ भन्ने अवस्थालाई सामान्य मान्न सकिँदैन । यसका साथसाथै हाम्रा स्रोतसाधन, सैन्य शक्ति सीमित छन् भन्ने कुरा पनि बुझ्न जरुरी छ ।’

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।