ad
x
फोटोफिचर

टुँडिखेलमा साकेलाको रौनक, तस्बिरमा हेर्नुहोेस्

person explore access_timeजेठ ७, २०७९ chat_bubble_outline0

 


कोरोना महामारी पछि पहिलो पटक किराँत धर्मावलम्बीले साकेला मनाएका छन्। महामारीका कारण २ वर्ष सम्म मनाउन नपाएका किराँत राईहरू टुँडिखेलमा भेला भएर साकेला प्रस्तुत गरेका हुन्। सयौँको सङ्ख्यामा आएका मानिसहरूले पूजा गरेर र नाचेर यो पर्व मनाएका छन्। साकेलाको अवसरमा पितृको सम्झना गर्दै अन्नबाली सप्रियोस् तथा प्राकृतिक प्रकोप नआओस् भनी कामना गर्ने गरिन्छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।