ad
x

महोत्तरीको भंगहा नगरपालिकामा लोसपाका साह विजयी

person explore access_timeजेठ ८, २०७९ chat_bubble_outline0

महोत्तरीको भंगहा नगरपालिकाको मेयरमा लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी नेपालका संजीव कुमार साह निर्वाचित भएका छन् । सो नगरपालिकामा उनी दोस्रो कार्यकालका लागि विजयी भएका छन् । 


साह ५ हजार ६१७ मत ल्याएर निर्वाचित भएका हुन् भने उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेपाली काँग्रेसका विजय मण्डलले ५ हजार ३५४  मत प्राप्त गरेका छन् । त्यस्तै उपमेयरमा काँग्रेसकी शान्ति कुमारी सिंह निर्वाचित  भएकी छन् । उनले ५ हजार ७७५ मत ल्याइन् भने उनकी निकटतम प्रतिद्वन्द्वी लोसपाकी गंगा कुमारी सिंह दनुवारले ५  हजार ३५५ मत प्राप्त गरिन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।