ad
x

पोखरा महानगरपालिकामा आचार्य र गुरुङको अग्रता

person explore access_timeजेठ ९, २०७९ chat_bubble_outline0

पोखरा महानगरपालिकामा गठबन्धनबाट मेयरका उम्मेदवार बनेका धनराज आचार्य जीत उन्मुख रहेका छन् । १ लाख २२ हजार २१९ मत गनिसक्दा नेकपा एकीकृत समाजवादीका उम्मेदवार आचार्यले ४९ हजार २४१ मत प्राप्त गरेका छन् । उनका निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेकपा एमालेका कृष्ण थापाले भने ४५ हजार २६२ मत पाएका छन् ।


उपमेयरमा भने गठबन्धनबाट उम्मेदवार बनेकी कोपिला राना एमालेकी मञ्जुदेवी गुरुङसँग पछि परेकी छन् । रानाभाटले ४८ हजार ४९२ मत ल्याउँदा गुरुङले ५१ हजार ५८९ मत ल्याउँदै अग्रता बनाएकी छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।