ad
x

रौतहटका तीन पालिकामा एकीकृत समाजवादीका उमेदवार विजयी

person explore access_timeजेठ ९, २०७९ chat_bubble_outline0

रौतहटको बृन्दाबन नगरपालिकामा नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टीका उमेदवार विजयी भएका छन् ।  यससँगै सो पार्टीले विजय हासिल गरेका स्थानीय तहको संख्या तीन पुगेको छ । 


बृन्दाबन नगरपालिकामा समाजवादीका उम्मेदवार बिनोद पटेल फराकिलो मतको अन्तरले निर्वाचित भएका छन् ।  उनले कुल ६ हजार १ सय १२ मत प्राप्त गरेर मेयर पदमा विजयी भएका हुन् । उनको निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेपाली काँग्रेसका उम्मेदवार तथा बृन्दाबनका निवर्तमान मेयर रामस्नेही यादवले कुल ४ हजार ६ सय ७८ मत प्राप्त गरे ।  त्यसैगरी उपमेयरमा समाजवादीकी उमेदवार संगिता देवि राम निर्वाचित भइन् ।  यसअघि गौर नगरपालिकामा समाजवादीबाट मेयरमा शम्भु साह र राजदेवी नगरपालिकामा समाजवादीकै भिखारी यादव निर्वाचित भएका थिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।