ad
x

चरासँग ठोक्किएको जजीरा विमानले उडान भर्दै

person explore access_timeजेठ ९, २०७९ chat_bubble_outline0

अवतरणको क्रममा चरासँग ठोक्किएर उडान भर्न नसकेको जजीरा एयरको विमानले अहिले उडान भर्दै छ । काठमाडौंबाट आएको प्राविधिकको टोलीले चेकजाँच गरी प्रतिवेदन दिएपछि विमानले उडान भरिरहेको भैरहवा विमान स्थलका प्रमुख गोबिन्द दाहालले रातोपाटीलाई बताए । 


उनले भने ‘विमान ठिक-ठाक छ । त्यही अनुसार रिपोर्ट पनि आएको छ, अहिले यात्रुहरु चढ्दै  छन् अव उड्छ ।’ यसअघि राति अवतरणको क्रममा जजीरा एयरलाइन्ससँग चरा ठोकिएको थियो । विमानको नोज र इन्जिन नजिक रगत देखिए पछि  काठमाडौंबाट प्राविधिक आएका थिए । जजिराले भैरहवामा हप्तामा तीन दिन उडान  गर्ने तालिका राखेको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।