ad
x

कटहरियाका मेयरको पहिलो निर्णय : १ देखि १० कक्षासम्म अङ्ग्रेजी माध्यमबाट पठनपाठन

person explore access_timeजेठ ९, २०७९ chat_bubble_outline0

रौतहटको कटहरिया नगरपालिकाका नवनिर्वाचित मेयर अजय प्रकाशले सोमबार पहिलो बैठकबाट कटहरियामा कक्षा १ देखि १० सम्म अङ्ग्रेजी माध्यम बाट पठनपाठन गराउने निर्णय गरेका छन् । मेयर लगायतका जनप्रतिनिधिले सोमबार शपथग्रहण गरे लगत्तै बसेको नगरपालिकाको बैठकमा सो निर्णय गरिएको प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत रामप्रकाश साहले बताएका छन् ।


मेयर अजय प्रकाशले कटहरिया नगरपालिकामा शिक्षा स्वास्थ्य लाई विशेष प्राथमिकतामा राख्ने प्रतिक्रिया दिएका छन् । मेयर  प्रकाशले जिल्ला न्यायाधीश काजीबहादुर राईसँग शपथ लिएपछि नवनिर्वाचित उपमेयर रिता देवी यादव , वडाध्यक्ष तथा वडा सदस्यहरुलाई शपथ ग्रहण गराएका थिए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।