ad
x

ललितपुरबाट ६ जना जुवाडे पक्राउ

person explore access_timeजेठ ९, २०७९ chat_bubble_outline0

ललितपुरको महालक्ष्मी नगरपालिका–७ स्थित चाँगाथलीबाट प्रहरीले ६ जना जुवाडेहरुलाई पक्राउ गरेको छ । चाँगाथली स्थित विष्णु बस्नेतको घरमा अवैध रुपमा जुवा खेलीरहेको अवस्थामा आरोपीहरुलाई पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी परिसर ललितपुरका एसपी सिद्धिबिक्रम शाहले रातोपाटीलाई बताए । 


पक्राउ पर्नेमा महालक्ष्मी नगरपालिका घर भएका ४५ वर्षीय कृष्ण थापा, ४८ वर्षका राजेन्द्र कार्की, ४७ वर्षीय विष्णु बस्नेत, ४८ वर्षीय रुपक भारती, ४० वर्षीय सुमन भण्डारी र ५८ वर्षीय राम गोबिन्द महर्जन छन् । जुवा खालबाट १ लाख ६९ हजार नगद बरामद गरिएको एसपी शाहले जानकारी दिए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।