ad
x

मेलम्चीको पानी चक्रपथ बाहिर र भक्तपुरमा पनि वितरण गरिने

person explore access_timeजेठ १०, २०७९ chat_bubble_outline0

सरकारले आगामी आर्थिक बर्षका लागि सार्वजनिक गरेको नीति तथा कार्यक्रममा काठमाडौंको चक्रपथ बाहिर र भक्तपुरमा खानेपानी विस्तार गर्ने जनाइएको छ । मंगलबार राष्ट्रपतिले संयुक्त सदनमा प्रस्तुत गरेको नीति तथा कार्यक्रममा थप ४ लाख परिवारलाई उच्च तथा मध्यमस्तरको खानेपानीको व्यवस्था गरिने जनाइएको छ । 


काठमाडौंको चक्रपथ बाहिर र भक्तपुरको अरनिको राजमार्ग वरिपरि खानेपानीको पाइप बिच्छ्याउन सुरु गरिने र खानेपानीको स्रोतको संरक्षण गर्ने, काठमाडौंमा पानी वितरणका लागि थप जलाधार स्रोतको खोजी गरिने जनाइएको छ । यस्तै आर्सनिक युक्त पानीको विकल्प खोजिने जनाएको छ । यस्तै १२ शहरमा फोहोर पानी प्रशोधनबारे अध्ययन गरिने विषय सरकारको नीति तथा कार्यक्रममा समेटिइएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।