ad
x

छेपारे संसार भन्दै दीपकराज गिरिको व्यङ्ग्य : एक्ला हर्क राई आज भीडमा घेरिए

person explore access_timeजेठ १०, २०७९ chat_bubble_outline0

कलाकार दीपकराज गिरिले शक्तिको पछाडि दौडिनेहरूलाई कडा व्यङ्ग्य प्रहार गरेका छन् । उनले कोही व्यक्ति पदमा नहुँदा गाली गर्दै हतोत्साहित गर्नेहरु नै अहिले त्यही  शक्तिमा पुग्दा चाहिँ जुलुस गर्न तयार भएको भन्दै प्रहार गरेका छन् । 


छेपारे संसार भन्दै सामाजिक सञ्जालमा उनले भनेका छन्, ‘रेणुलाई गाली गर्नेहरू बधाई दिन थाले !  बालेनले ५००० मत कटाउँदैन भन्नेहरू विजय जुलुसमा जान तयार छन् ! एक्ला हर्क राई आज भीडमा घेरिए, छेपारे संसार ।’कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।