ad
x

सुन भन्दै फलामका ढिक्का बिक्री गरेको आरोपमा दुई जना पक्राउ

person explore access_timeजेठ १०, २०७९ chat_bubble_outline0

रुपन्देहीमा सुन भन्दै पहेँलो रङको फलामका ढिक्का बिक्री गरेको आरोपमा २ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका अनुसार रुपन्देहीको गैडहवा गाउँपालिका-९ धुसुवा बस्ने ३७ वर्षीय काके भन्ने धन बहादुर सुनार र अर्घाखाँचीको मालारानी गाउँपालिका घर भई रुपन्देही कञ्चन गाउँपालिका १ हात्तीबजार बस्ने ३७ वर्षीय नवीन भन्ने देव बहादुर मगरलाई पक्राउ गरिएको हो ।


प्रहरी नायव उपरीक्षक नवरत्न पौडेलले उनीको साथबाट  सुन जस्तो देखिने पहेँलो​ पदार्थलगायतको फलामको ढिक्का ९, विभिन्न कम्पनीका मोबाइल सेट ४ थान, गोल्डेन रंगसहितको बट्टा १ थान र पीडितको ब्रासलेट गालेर बनाएको १ तोला ७ लाल ८ पोइन्ट सुनको डल्ला बरामद गरेको बताए ।उनीहरुले सैनामैना नगरपालिकाको  एक होटलमा पीडितलाई बोलाएर सुन जस्तो देखिने गोल्डेन कलरको फलामको ढिक्का दिएर रकम दिइ फरार भएका थिए । पीडितले दिएको उजुरीका आधारमा अभियुक्तहरूलाई पक्राउ गरी ठगी मुद्दा दर्ता गरी अनुसन्धान अगाडि बढाएको प्रहरीले जनाएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।