ad
x

नीति तथा कार्यक्रम सकरात्मक छ, कार्यान्वयनमा चुनौती – परिसंघ अध्यक्ष अग्रवाल

person explore access_timeजेठ १०, २०७९ chat_bubble_outline0

नेपाल उद्योग परिसंघका अध्यक्ष विष्णु अग्रवालले नीति तथा कार्यक्रम सकरात्मक भएको टिप्पणी गरेका छन् । उनले रातोपाटीसँग कुरा गर्दै सरकारले सकरात्मक र स्वागतयोग्य नीति तथा कार्यक्रम ल्याएको बताएका हुन् ।


उनले भने, ‘नीति तथा कार्यक्रम उत्पादनमुखि अर्थतन्त्रका लागि या उद्योगलाई प्रोत्साहन गर्ने खालको आएका छन् ।’ सरकारले परिसंघको दुई वटा सुझावलाई नीति तथा कार्यक्रममा समेटेको उनको भनाइ छ । परिसंघले दिएको स्वदेशी उत्पादन दशकलाई सरकारले उपभोग दशक समेत जोडेर अघि बढाएको छ । ‘हामीले दिएको सुझावमा सरकारले प्राविधिक विषय समेत थपेर अघि बढाएको छ । यो विषय सकरात्मक हो,’ उनले भने, ‘यस्तै, परिसंघले लिएको मेक इन नेपाल अभियानलाई पनि नीति तथा कार्यक्रममा समेटिएको छ ।’ यस्तै, साना तथा मझौला उद्योगको प्रोत्साहन तथा औद्योगिक पूर्वाधार निर्माणको योजना समेत सकरात्मक भएको उनले बताए ।यद्यपी, नीति तथा कार्यक्रमले समेटेका योजनाहरू बजेटले समेट्ने÷नसमेट्ने अन्यौलता रहेको र कार्यान्वयनको पाटोमा समेत चुनौती रहेको अग्रवालले बताए । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।