ad
x

भरतपुर महानगरपालिकामा ६ उम्मेदवारले १० भोट पनि ल्याउन सकेनन्

person explore access_timeजेठ १०, २०७९ chat_bubble_outline0

भरतपुर महानगरपालिकाको मेयर पदमा उम्मेदवारी दिएकामध्ये ६ जना उम्मेदवारले १० भोट पनि ल्याउन नसकेको निर्वाचन आयोगले सार्वजनिक गरेको मतपरिणामले देखाएको छ । आयोगका अनुसार स्वतन्त्र ५ उम्मेदवारले १० मत पनि ल्याउन नसकेका हुन् । यस्तै जनमत पार्टीका उम्मेदवारले पनि १० मत ल्याउन सकेनन् । 


आयोगका तथ्यांकअनुसार स्वतन्त्र उम्मेदवारहरू सुमन अधिकारीले ८, हरिश्चन्द्र घिमिरेले ३, कुलराज कडेलले ३, रमेशश भण्डारीले २ तथा मिलन अधिकारीले २ मत पाएका छन् । यस्तै जनमत पार्टीका सञ्जयकुमार ठाकुरले ६ मत पाए । यस्तै स्वतन्त्र उम्मेदवार मोहत पाण्डे र नेमकिपाका हरिशरण दुवालले भने १० भोट पाएको तथ्याकले देखाएको छ । भरतपुरमा भारी मतान्तरसहित माओवादी केन्द्रकी रेनु दाहाल मेयरमा विजयी भएकी थिइन् । मंगलबार सार्वजनिक अन्तिम मतपरिणामअनुसार उनले ५२ हजार २८ मत पाउँदा एमालेका विजय सुवेदीले ३९ हजार ५८२ मत पाए । यस्तै गठबन्धनको बागी बनेर स्वतन्त्र उम्मेदवार बनेका जगन्नाथ पौडेलले १४ हजार ७२८ मत पाए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।