बुधबार, २५ माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

गरुडाको मेयरमा एमाले ३८ मतको झिनो अन्तरले विजयी

विहीबार, १२ जेठ २०७९, ०९ : २८
विहीबार, १२ जेठ २०७९

रौतहटको गरुडा नगरपालिकामा कडा प्रतिस्पर्धाका बीच एमालेका मेयरको उम्मेदवारको विजय भएका छन् । गरुडा नगरपालिकामा एमालेका उम्मेदवार कन्थमनी प्रसाद कलवार मात्र  ३८ मतको झिनो अन्तरले निर्वाचित भएका छन् । उनले कुल ४ हजार ५६३  मत प्राप्त गरेर मेयर पदमा विजयी भएका हुन । उनको निकटतम प्रतिद्वन्द्वी नेकपा एकीकृत समाजवादीबाट मेयरका उम्मेदवार वृजकिशोर यादवले  कुल ४ हजार ५२५ मत प्राप्त गरेका थिए ।

त्यसैगरी उपमेयरमा नेपाली काँग्रेसकी उम्मेदवार पुनम कुमारी चौधरी निर्वाचित भएकी छिन् । चौधरी कुल ६ हजार ७०३ मत प्राप्त गरेर उपमेयरमा विजयी भइन् भने उनको निकटतम प्रतिद्वन्द्वी जसपाक बिन्दु देवीले ४ हजार ४ ७७ मत प्राप्त गरिन् । योसँगै प्रभु साहको गृहजिल्ला रौतहटमा एमालेले ३ स्थानीय तहमा जित निकालेको छ । 

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

सञ्जय मिश्रा
सञ्जय मिश्रा

सञ्जय मिश्रा रातोपाटीका लागि रौतहट जिल्लाका संवाददाता हुन् ।

लेखकबाट थप