ad
x

अक्तर भन्छन्–भारतीय कम्पनीले क्यान चलाउँदा हामी हेरेर बस्ने ?

person explore access_timeजेठ १२, २०७९ chat_bubble_outline0

एभरेस्ट प्रिमियर लिग (इपीएल) टी–ट्वान्टी क्रिकेटका सीईओ आमिर अक्तरले एउटा भारतीय कम्पनी आएर नेपाली क्रिकेट हल्लाउँदा आफूहरु हरेर नबस्ने बताएका छन् । उनले नेपाल क्रिकेट संघ (क्यान)ले गैरकानुनी रुपमा भारतीय कम्पनीसँग सम्झौता गरेर नेपाली लगानिकर्तालाई पाखा लगाएको बताए ।


‘एउटा भारतीय कम्पनी आएर नेपाली क्रिकेट हल्लाउँछ । हामी यो हेरेर बस्न सक्दैनौं । नेपाली लगानीकर्तालाई क्यानले पाखा लगाउन खोज्यो,’ अक्तरले रातोपाटीसँगको कुराकानीमा भने ।अक्तरले आफूहरु क्यानको गैरजिम्मेवारी कदमप्रति अदालतमा जान बाध्य भएको बताए । उनले नेपाली क्रिकेटलाई चलायमान बनाउन सहयोग गर्ने इपीएललाई नै क्यानले उचित व्यवस्थापन गर्न सहयोग नगर्दा यो अवस्था आएको बताए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।