ad
x

दलभन्दा माथि उठेर काम गर्न जनकपुरका जनप्रतिनिधिलाई निधिको निर्देशन

person explore access_timeजेठ १२, २०७९ chat_bubble_outline0

नेपाली काँग्रेसका नेता विमलेन्द्र निधिले जनकपुरधामको विकासका लागि दलभन्दा माथि उठेर काम गर्न नवनिर्वाचित जनप्रतिनिधिहरूलाई निर्देशन दिएका छन् । बिहीबार जनकपुरधाम उपमहानगरपालिकाका नवनिर्वाचित जनप्रतिनिधिहरूको सपथग्रहण कार्यक्रममा बोल्दै नेता निधिले जनकपुरको विकासका लागि दलभन्दा माथि उठेर काम गर्नुपर्ने बताएका हुन् ।


उनले जनकपुरधाममा  रिङ रोड निर्माणको योजना कार्यान्वयन गर्न मेयर मनोजकुमार साहको ध्यानाकर्षण गराए । उनले मेयर साहलाई काँग्रेसमै फर्किन आग्रह गरे । सपथ ग्रहण कार्यक्रमलाई नेकपा एमालेबाट निर्वाचित जनप्रतिनिधिहरुले बहिष्कार गरेका थिए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।