ad
x

पेट्रोलियमको मूल्यवृद्धिविरुद्ध टर्च जुलुस, तस्बिरमा हेर्नुहोस्

person explore access_timeजेठ १२, २०७९ chat_bubble_outline0

पेट्रोलियम पदार्थको मूल्यवृद्धि खारेजीको माग गर्दै टर्च जुलुस निकालिएको छ । सरकारले पेट्रोलियम पदार्थमा पछिल्लो समय १० रुपैयाँले मूल्यवृद्धि गरेपछि विभिन्न विद्यार्थी संगठनहरुले बिहीबार साँझ टर्च जुलुस निकालेका हुन् । टर्च जुलुस शान्तिबाटिका, रानीपोखरी, जमल घण्टाघर हुँदै शान्तिबाटिका आएर समापन गरिएको थियो । 
  कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।