ad
x

तिलोत्तमाको मेयरमा गृहमन्त्रीका भाइ विजयी

person explore access_timeजेठ १२, २०७९ chat_bubble_outline0

रूपन्देहीको तिलोत्तमा नगरपालिकाको प्रमुखमा नेपाली काँग्रेसका रामकृष्ण खाँण विजयी भएका छन् । उनले नेकपा एमालेका उम्मेदवार मोहन चापागाईँले पराजित गरेका हुन् । अहिले करिब ५ सय मत गणना बाँकी नै छ तर खाँण ८ सय मतले अगाडि छन् । 


उपप्रमुखमा भने नेकपा एमालेकी उम्मेदवार जगेश्वरीदेवी चौधरी भारी मतान्तरसहित विजयी भएकी छन् । विजयको औपचारिक घोषणा हुन भने बाँकी छ । खाँण गृहमन्त्री बालकृष्ण खाँणका सहोदर भाइ हुन् । उपमेयर चौधरीले गठबन्धनका तर्फबाट माओवादी केन्द्रका हेमन्त पाण्डेलाई पराजित गरेकी हुन्। चौधरी निवर्तमान उपमेयर समेत हुन्।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।