दुबईका ६ सर्वाधिक धनाढ्य गृहिणी, यति छ सम्पत्ति

person explore access_timeजेठ २३, २०७९ chat_bubble_outline1

‘द रियल हाउसवाइभ्स’ एक अमेरिकी रियालिटी टेलिभिजन सिरिज हो । यो फ्रेन्चाइजीको सुरुवात ‘द रियल हाउसवाइभ्स अफ अरेन्ज काउन्टी’ सँगै सुरु भएको थियो जसको पहिलो प्रिमियर २१ मार्च, २००६ मा क्यालिफोर्नियामा भएको थियो । भ्यान्कुवर, मेलबर्न, चेशायर, अकल्याण्ड, सिड्नी, जोहन्सबर्ग, हंगेरी, एथेन्सपछि यो फ्रेन्चाइजीको सिरिज दुबईमा पनि सुरु भयो । रियल हाउसवाइभ्स फ्रेन्चाइजीको पहिलो सिरिजमा युएईको दुबई शहरमा बस्ने थुप्रै महिलाको नीजि र व्यावसायिक जीवनमाथि केन्द्रीत गरेको छ ।


दुबईको द रियल हाउसवाइभ्स २०२२ को प्रिमियर १ जून २०२२ मा भयो । यसमा दुबईको ६ सबैभन्दा धनी महिलाको नाम घोषणा भएको छ । कूल सम्पत्तिको आधारमा दुबईका ६ सर्वाधिक धनी महिला को हुन्, यसबारे जानकारी लिऔँ ।१. क्यारोलिन स्टेनबरीसाउथ चाइना मर्निङ पोस्टका अनुसार लेडिज अफ लण्डन (२०१४) शोमा अभिनय गर्ने तथा लण्डनमा जन्मिएकी क्यारोलिन स्टेनबरी दुबईकी सर्वाधिक धनी गृहिणी हुन् । उनको सम्पत्ति ३० मिलियन अमेरिकी डलर छ । क्यारोलिनका पहिलाका श्रीमान्को नाम सेम हबिब थियो । उनीसँग उनका तीन सन्तान छन् । जानकारीका अनुसार सम्बन्धविच्छेदपछि उनले पूर्व श्रीमानबाट सेटलमेन्टका लागि मोटो रकम पाएकी थिइन् ।

क्यारोलिनका वर्तमान श्रीमानको नाम सर्जियो केरालो हो जो फुटबल खेलाडी हुन् । क्योलिन अहिले ‘क्यरोलिन स्टेनबरी’ शु लाइनकी मालिक हुन् । यो संसारको सबैभन्दा लग्जरी जुत्ताको ब्रान्ड मानिन्छ ।

२. लेसा मिलान

पूर्व मिस जमैका बिजेता तथा फेसन डिजाइनर लेसा मिलान कूल सम्पत्तिको मामिलामा दोस्रो स्थानमा छिन् । उनको कू सम्पत्ति ५–९ मिलियन अमेरिकी डलर बीच छ । लेसा मिला मिना रो मेटरनिटी नामको क्लोदिङ ब्रान्डकी मालिक हुन् ।

दुबई आउनु अघि मिलान जमैकाबाट मियामी गएकी थिइन् । त्यहाँ उनी ८ वर्ष बसिन् । उनले करोडपति डेभलपर रिचर्ड हलसँग विवाह गरिन् र उनका तीन सन्तन छन् । मिलानलाई घुम्न र फोटोग्राफीको अत्यधिक शौख छ ।

३. क्यारोलिन ब्रुक्स

क्यारोलिन ब्रुक्स दुबईकी तेस्रो सर्वाधिक धनी गृहिणी हुन् जसको कूल सम्पत्ति ४–६ मिलियन अमेरिकी डलर छ । कस्मोपोलिटन मिडिल इस्टका अनुसार ब्रुक्सले दुबईमा एउटा प्रोपर्टी ब्रोकरेज फर्ममा निर्देशकका रुपमा काम गरेकी छिन् ।

इन्स्टाग्रामको कुरा गर्ने हो भने उनको २.२० लाख फलोअर्स छन् र उनलाई हालै कान्स फिल्म फेस्टिबलको रेड कार्पेटमा देखिएको थियो । उनी ग्लास हाउस सैलुन र स्पा नामबाट सैलुन चलाउँछिन् ।

४. च्यानल अयान

सुपरमोडल च्यानल अयान रियल हाउसवाइभ्स दुबई सिरिजमा चौथो नम्बरमा छिन् । केन्यामा जन्मिएकी, सोमाली र इथियोपियाली ब्युटीका साथै उनी थुप्रै म्यागजिनको कभर पेजमा आइसकेकी छिन् । उनी एक सफल व्यवसायी हुन् जो ट्यालेन्ट एजेन्सी र सेलिब्रिटी मेकअप आर्टिस्ट टोनी माल्टसँग मेकअप र स्किनकेयर लाइनकी मालिक हुन् । उनको कूल सम्पत्ति करिब १ मिलियन डलर छ ।

५. सारा अल मदनी

सारा अल मदनीले १५ वर्षको उमेरमा आफ्नै व्यवसाय सुरु गरेकी थिइन् । उनी उत्कृष्ट वक्ता पनि हुन् जसले २ सयभन्दा बढी भाषण दिइसकेकी छिन् । उनको लिङ्क्डइन प्रोफाइलका अनुसार मदनी अहिले हलहीकी मालिक हुन् । यो एक नीजि स्टेज हो जसले चर्चित हस्तीसँग उनका प्रशंसकका लागि भिडियो शाउटआउट बनाउँछ । उनको कूल सम्पत्ति १ मिलियन डलर हो ।

६. निना अली

लेबनानमा जन्मिएकी, टेक्सासमा हुर्किएकी निना अली यो सूचीको छैटौँ स्थानमा छिन् । सन् २०११ मा उनी आफ्ना व्यापारी श्रीमान् मुनाफ अलीसँग दुबई आएकी थिइन् । उनको इन्स्टाग्राममा ५.२१ लाख फलोअर्स हुन् । उनको कूल सम्पत्ति सार्वजनिक भएको छैन ।

कमेन्ट

  1. June 8, 2022, 3:54 p.m. Shusan Poudel
    Dharai ramro . chha
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।