ad
x

नेपालको पहिलो डिजिटल मार्केटप्लेस सुरु

person explore access_timeअसार ८, २०७९ chat_bubble_outline0

इलान्स डिजिटल मिडिया प्रालिले सबै विज्ञापन, ब्रान्डिङ र मार्केटिङ आवश्यकताहरूको लागि नेपालको पहिलो डिजिटल मार्केटप्लेस eLancedigitalmedia.com सुरु गरेको छ । इलान्सले वेबसाइट डिजाइन, सर्च इन्जिन अप्टिमाइजेसन, सोसल मिडिया मार्केटिङ, गुगल विज्ञापन, मल्टिमिडिया लगायत सेवाहरु प्रदान गर्दछ । 


इलान्सकी प्रमुख कार्यकारी अधिकृत तरुमिता सामलले भनिन्, ’हामीले हरेक दिन ग्राफिक्स प्याकेजिङ्ग डिजाइन, लोगो डिजाइन, फेसबुक विज्ञापन र डिजिटल मार्केटिङसँग सम्बन्धित अन्य सेवा हरूका बारेमा धेरै कलहरू प्राप्त गर्दथ्यौं तर  हामी सधैँ मासिक प्याकेजहरूको साथ हाम्रा अन्य  ग्राहकहरूसँग व्यस्त भएकाले अर्डरहरू लिन असमर्थ भयौ र यसले हामीलाई एउटा बजारको आवश्यकता महसुस गरायो जहाँ मानिसहरूले सीधै कुनै पनि आफूलाई आवश्यक पर्ने सर्भिस प्याकेज किन्न सक्छन् यसमा सानो वा ठुला  सेवा केहि  फरक पर्दैन।’कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।