ad
x

एन्फाको निर्णयसँगै १० खेलाडी राष्ट्रिय टिममा

person explore access_timeअसार ८, २०७९ chat_bubble_outline0

एन्फाले १० जना खेलाडीलाई राष्ट्रिय टिममा सहभागी गराउने निर्णय गरेको छ।  एन्फाको नवनिर्वाचित पहिलो कार्यसमितिको बैठकले प्रशिक्षकसँग लफडा भएर टीम बाहिर रहेका खेलाडीलाई पुनः खेलमा फर्काउने निर्णय गरेको हो । 
प्रशिक्षक अब्दुल्लाह अमुल्ताइरीसँग विवाद भएपछि भरत खवास र विक्रम लामासहित राष्ट्रिय फुटबल टिमको बन्द प्रशिक्षणबाट १० खेलाडी बाहिरिएका थिए । 
 
टिमबाट बाहिरिनेमा विशाल सुनार, रन्दिप पौडेल, भरत खवास, जर्ज प्रिन्स कार्की, राजिव लोप्चन, सन्जोग राई, त्रिदेभ गुरुङ, रजिन धिमाल, सेसेहाङ आङ्देम्बे र बिक्रम लामालगायत रहेका थिए । यस्तै कप्तान किरण चेम्जोङलाई समेत प्रशिक्षकले पाखा लगाएका थिए ।
कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।