ad
x

कोलम्बियामा करिब १० हजार फिटको गहिराइमा तेल फेला

person explore access_timeअसार ११, २०७९ chat_bubble_outline0

ओएनजीसी विदेश लिमिटेडले भर्खरै कोलम्बियामा तेल पत्ता लगाएको छ। यो खोज सीपीओ–५ ब्लक लिआनोस बेसिनमा ड्रिल गरिएको इनार युरेका-IX मा भएको हो।


अप्रिल २० मा करिब ११ हजार फिटको गहिराइमा ड्रिलिङ गरिएको थियो, जसमा करिब १० हजार फिट गहिराइमा १७ फिट बाक्लो तेल भरिएको बालुवा भेटिएको थियो । मिरोडोरमा तेलको खोजले ब्लकको उत्तरी भागमा थप अन्वेषणको लागि नयाँ क्षेत्रहरू खोलेको छ। ओएनजीसी विदेशले यसअघि २०१७ र २०१८ मा मारिपोसा र इन्डको क्षेत्रमा तेलको अन्वेषण गरिसकेको छ। जहाँबाट दैनिक २० हजार बीबीएल तेल उत्पादन भइरहेको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।