ad
x

सातामा ६०० रुपैयाँले घट्यो सुनको मूल्य

person explore access_timeअसार ११, २०७९ chat_bubble_outline0

यो साता सुनको मूल्यमा प्रतितोला ६०० रुपैयाँको गिरावट आएको नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले जनाएको छ । साताभरको मूल्य तोक्दै महासंघले साताभरमा सुनको भाउमा ६०० रुपैयाँको गिरावट आएको जानकारी दिएको हो ।
गत साताको शुक्रबारको तुलनामा यो शुक्रबारसम्मको अवधिमा उक्त मूल्यले सुनको भाउ घटेको महासंघले जनाएको छ । गत साताको शुक्रवार छापावाल सुनको मूल्य प्रतितोला ९७ हजार ८०० रुपैयाँ थियो । यस्तै, तेजाबी सुनको मूल्य प्रतितोला ९७ हजार ३०० रुपैयाँ थियो ।


जुन यो साताको शुक्रबारसम्म आइपुग्दा तोलामा ६०० रुपैयाँले घटेर प्रतितोला ९७ हजार २०० रुपैयाँ आइपुगेको छ । यस्तै, महासंघका अनुसार हिजो शुक्रबार तेजाबी सुनको मूल्य प्रतितोला ९६ हजार ७०० सय रुपैयाँ छ । यसैगरी, यो साता चाँदीको कारोबार मूल्यमा समेत गिरावट आएको महासंघले उल्लेख गरेको छ ।महासंघका अनुसार गत साताको शुक्रबारको तुलनामा यो साताको शुक्रबारसम्ममा ३५ रुपैयाँको गिरावट आएको छ । जसअनुसार, हिजो शुक्रबार चाँदीको मूल्य प्रतितोला १ हजार २४० रुपैयाँ थियो । जुन गत साताको शुक्रबार १ हजार २७५ रुपैयाँ कायम रहेको महासंघले जानकारी दिएको छ ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।