ad
x

‘अश्लील भिडियो’ चोरेर ७ करोड बार्गेनिङ गर्नेहरू धरौटीमा रिहा

person explore access_timeअसार १२, २०७९ chat_bubble_outline0

‘अश्लील भिडियो’ चोरेर ७ करोड बार्गेनिङ गर्नेहरू धरौटीमा रिहा भएका छन् । काठमाडौं जिल्ला अदालतका न्यायाधीश कृपाशुर कार्कीले शुक्रवार आरोपीहरूलाई धरौटीमा रिहा गर्न आदेश गरेका हुन् ।


जेठ १३ मा काठमाडौं उपत्यका अपराध अनुसन्धान कार्यालयले श्रवण कार्की, सुरज शर्मा, उमेश भण्डारी, वर्षा खनाल उर्फ बसन्ता, धर्मराज थापा, टेक बिक र उदयपुरको त्रियुगा–१० घर भएका २१ वर्षीय सुजन आचार्यलाई पक्राउ गरेको थियो । अदालतले सुजन आचार्य, वर्षा खनाल र उमेश भण्डारीलाई जनही २ लाख ५० हजार धरौटी मागेको छ । धर्मराज थापा र टेक बिकसँग अदालतले जनही २ लाख रुपैयाँ धरौटी मागेको छ । श्रवण र सुरज जनही १ लाख धरौटीमा रिहा भएका छन् ।चोरी गरेको भिडियो डिलिट गर्न एक महिलासँग ७ करोडमा मागेका उनीहरूले सो रकम नदिए भिडियो ‘भाइरल’ बनाउने धम्की दिएका थिए । पीडित महिला केही रकम दिन राजी भएकी थिइन् । तर, प्रतिव्यक्ति १ करोड मागेपछि उनी प्रहरीकहाँ पुगेकी थिइन् ।​

 


कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।