ad
x
खेलकुद

कहिले फर्किन्छन् खेलाडीहरु स–सम्मान क्याम्पमा ?

person explore access_timeअसार १३, २०७९ chat_bubble_outline0

नेपाली राष्ट्रिय फुटबल टोलीका खेलाडीहरु तीन महिनासम्म क्याम्पमा नफर्कने अवस्था बनेको छ । मुख्य प्रशिक्षक अब्दुल्लाह अल्मुताइरीले तीन महिना विदा लिएको अवस्थामा त्यसअघि क्याम्प नहुने अवस्था भएको हो ।


अल्मुताइरीले क्याम्पबाट हटाएका खेलाडीहरुलाई एन्फाको नयाँ नेतृत्वले ससम्मान बोलाउने बताएको थियो । त्यसैअनुसार एन्फाले प्रशिक्षक नेपाल आउने वित्तिक्कै खेलाडीहरुलाई क्याम्पमा बोलाउने बताएको थियो ।तर, अहिले तीन महिनासम्म नेपालको अन्तर्राष्ट्रिय खेल तालिका नभएकाले खेलाडीहरुलाई अहिले नै बोलाउने अवस्था नभएको अखिल नेपाल फुटबल संघ (एन्फा) का महासचिव किरण राईले बताए । उनले त्यसअघि पनि कुनै अन्तर्राष्ट्रिय खेल परेमा सहायक प्रशिक्षकले बोलाउन सक्ने बताए ।

‘खेलाडीहरुलाई तीन महिना पहिले क्याम्पमा बोलाउन कुनै अन्तर्राष्ट्रिय खेलहरु छैनन् । त्यसअघि अन्तर्राष्ट्रिय खेल लागिका भएमा सहायक प्रशिक्षकले क्याम्पमा बोलाउनेछन्,’ राईले रातोपाटीसँगको कुराकानीमा भने ।

राईले प्रशिक्षकको विषयमा भने अहिलेसम्म कुरा नभएको बताए । उनले प्रशिक्षकले आफ्नो स्वास्थ्य अवस्था कमजोर भएको बताएका कारण एन्फाले प्रशिक्षकको धारणा नलिएको बताए । तीन महिनापछिको समयमा खेलाडी­–प्रशिक्षक विवादको प्रतिवेदन अनुसार आफूहरु अघि बढ्ने राइले बताए ।

‘प्रशिक्षकको स्वास्थ्य अवस्था राम्रो भएपछि हामी उहाँसँग कुरा गर्नेछौं । नेपाल बोलाउने छौं । त्यसपछि अन्य विषयमा छलफल हुनेछ,’ राईले भने । यसअघि प्रशिक्षण र खेलाडीबीच खटपट हुँदा दश जना खेलाडीहरूले बन्द प्रशिक्षण छोडेर गएका थिए । होटलमा बस्ने कुरामा विवाद हुँदा प्रशिक्षक अल्मुताइरीले खेलाडीलाई क्याम्प छोड्न बाध्य बनाएका थिए । 

त्यसपछि पंकज नेम्वाङको नयाँ कार्यसमितिको पहिलो बैठकबाट नै खेलाडीहरुलाई स–सम्मान क्याम्पमा बोलाउने निर्णय गरेको थियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।